Africké povídky,  Podcast

Sloní příběh

Sloní příběh je moudrá pohádka pro děti, která má za cíl poukázat na to, že v přírodě a potažmo v životě se nic neobejde bez reakce. Co člověk zasadí, to sklidí. Pohádka učí o karmě a jejích zákonech.

 

Podcast můžete také posouchat na Apple podcast, Google podcast, Spotify či České podcasty.

 

Námět povídky mi poskytla Corona Cermak a tímto ji moc děkuji! Navštivte její Youtube kanál a odebírejte videa 🙂

Líbila se vám povídka. Poslechněte si další žánry mého podcastu. Jako další tip vám nabídnu epizodu 10+1 otázek a odpovědí na můj život v Africe.

Please follow and like us:

2 komentáře

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá