Mýty o imigraci

  1. Migranti jsou pro nás ekonomickou hrozbou, berou nám práci.

Země, které v minulosti přijaly migranty z cizích zemí, zaznamenaly vyšší ekonomický nárůst (zdroj). Definice migrant zahrnuje jak vzdělanou pracovní sílu, která napomáhá konkurenceschopnosti firem, tak nekvalifikovanou levnou pracovní sílu, která je zase prospěšná pro trh z důvodu, že je často těžké sehnat pracovníky, co jsou ochotni dělat manuální práci za nízkou mzdu. Pokud člověk vycestuje do cizí země, často má velkou snahu v této zemi uspět a je tedy zodpovědný k práci.

2. Migranti s sebou přináší svou kulturu a náboženství, které nám budou chtít vnutit.

Kulturu neztratíme tím, že jsme vystaveni lidem s jinou kulturou a vyznáním. Dokazují to některé země, kde vedle sebe žijí například lidé 4 různých vyznání a navzájem se respektují. Problém ztráty kultury je neznalost té vlastní a malá snaha o zachování, což se děje spíše přejímáním konzumního stylu života než z důvodu kontaktu s lidmi jiné kultury.

3. Migranti jsou vlastně teroristé a pokud ne, jejich děti se jimi stanou.

Teroristou se může stát kdokoliv, ať už vycestoval z jiné země na turistické nebo pracovní vízum nebo je občanem své země. Teroristické organizace pracují systematicky a zavřením hranic se problém nevyřeší.

(více zdrojů na toto téma – mladí lidé z chudých poměrů a bez budoucnosti)

Na závěr bych chtěla dodat, že my žijící buď ve smíšeném partnerství nebo co máme míšené děti, se nesnažíme o podporu migrace, „míšení“, o politickou agitaci ani podporu neziskových projektů v Africe. Chceme toleranci a respekt ve společnosti.

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme.

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!!

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji!

Lenka E. Černá