Motivace

Pozitivní myšlení a posílení osobní motivace – pojmy, které jsou v posledních letech čím dál tím více diskutovány a propagovány. Málokdo dnes může říci, že takové pojmy slyší poprvé. Před skoro deseti lety tomu však bylo jinak. Já jsem se opravdu nenarodila s vlastností přirozeného optimismu a pozitivního myšlení. Ani jsem k tomu nebyla nijak cíleně vedena či vychovávána. Přesto jsem si k němu našla svojí cestu a od té doby se mu neustále učím a používám ho ke svému osobnímu rozvoji.

Louise Hay

Tato úžasná americká motivační koučka byla první, která mi otevřela dveře do světa pozitivního myšlení a osobního růstu. Proslula především díky učení sebelásky a poukázala na to, jak fyzické nemoci souvisí s psychikou člověka. Mohu doporučit videa na jejím YouTube kanálu a kultovní díla jako Miluj svůj život, Síla myšlenky, aj. Nepostradatelné jsou také její každodenní afirmace, kterými postupně přeprogramováváte vaši mysl.

Wayne Dyer

Další skvělý motivační kouč, který doplňoval v mém samovzdělávání výše zmíněnou Louise Hay. Wayne Dyer mimo jiné učí jak v člověku probudit kreativitu, jak poslouchat svoje vnitřní volání a jak rozpoznat, co je smyslem života každého z nás. Stejně jako u Louise doporučuji jeho YT kanál a knihy Změňte své myšlenky, změňte svůj život či Splněná přání.

Paulo Coelho

U tohoto brazilského autora a filozofa doporučím snad všechny jeho knihy. 🙂 Myslím, že knihu Alchymista snad ani nemuím představovat, nicméně každý by si ji měl povinně přečíst. Já ji četla asi 100x. 🙂 Takže jen namátkově doporučím Mnich, který prodal své Ferrari, Láska – vybrané citáty

Eckhart Tolle

Eckhart Tolle, spiritualistický učitel, významný především pro svoje učení o bytí v přítomnosti. Za přečtení stojí Moc přítomného okamžiku.

Lucie Kolaříková

Psycholožka a učitelka sebelásky, Lucie Kolaříková, se už od roku 2011 věnuje tématům léčení vnitřního dítěte a jak pustit strach a stres. Lucie vydala i první odbornou knihu o sebelásce na českém trhu. Pro všechny, kdo by rádi absolvovali program Škola sebelásky od Lucie Kolaříkové, se mohou přihlásit ke kurzu TADY.

Mé top motivační citáty

  • “Dělejte to, co milujete a milujte to, co děláte.” Louise Hay
  • “Síla je v přítomném okamžiku.” Louise Hay
  • “Tajemství života je sedmkrát padnout a osmkrát vstát.” Paulo Coelho
  • “Uvidíte to, až tomu uvěříte.” Wayne Dyer
  • “Buď mrzutý nebo se začni motivovat. Obojí je tvá volba.” Wayne Dyer
  • “Od minulosti vás může osvobodit pouze přítomnost.” Eckhart Tolle
  • “I strom byl jednou pouhým semínkem”

Další motivační citáty můžete objevit v jednotlivých povídkách v rubrice Africké povídky.

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme.

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!!

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji!

Lenka E. Černá