Podcast

Přechodný pobyt a administrativa spojená s příjezdem z ciziny

Tento díl Přechodný pobyt a administrativa spojená s příjezdem z ciziny je věnován všem, kteří řeší příjezd partnera/ky do ČR z ciziny a neví si rady, jak postupovat při žádání o krátkodobá víza či poté o přechodný pobyt.

V díle budu diskutovat:

  • Krátkodobá víza
  • Potřebné dokumenty k obdržení víza
  • Legalizaci svatby uskutečněné v zahraničí
  • Žádost o přechodný pobyt
  • Podmínky pro splnění přechodného pobytu
  • Trvalý pobyt a jeho výhody

Díl můžete poslouchat ve všech aplikacích podporující podcast. Doporučím třeba Spotify, Apple podcasts, Google podcasts, Podbean či České podcasty. Nezapomeňte si poslechnout i další díly v rubrice podcasty.

Please follow and like us:

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá