Tvorba identity
Motivace,  Podcast,  V roli mámy

Tvorba identity vol.2: Rozhovor s psycholožkou Lucií Kolaříkovou

Kdy dochází k tvorbě identity? Dá se s ní v průběhu života pracovat? Jak vychovávat děti s více kulturami? Jak je naučit pozitivně přistupovat ke své odlišnosti a jak je naučit reagovat na nepříjemné situace vyvolané společností? O tom všem bude náš dnešní podcast Tvorba identity vol.2: rozhovor s psycholožkou a učitelkou sebelásky, Lucií Kolaříkovou. Podcast navazuje na první část – Tvorba identity míšených jedinců.

 

 

Tvorba identity: Rozhovor s psycholožkou Lucií Kolaříkovou
Tvorba identity

Něco málo o Lucii Kolaříkové

Lucie má vystudovanou psychologii v Německu, kde se také zabývala interkulturní komunikací a meditací. Zároveň se věnuje spirituálnímu a emočnímu rozvoji a momentálně vede kurzy sebelásky. Ve svých kurzech vás naučí jak bojovat se svým vnitřním strachem, jak začít věřit sami sobě či jak v sobě korigovat nutkání mít neustálou kontrolu nad věcmi ve svém životě.

Lucie je mimo jiné i maminkou dcery, která je napůl Balijka a řeší tu samou otázku jako já, jak správně vychovávat děti s více kulturními kořeny. Proto jsem si ji pozvala do podcastu Máma z Afriky a zeptala se jí na pár otázek v této tématice.

Co se v rozhovoru s Lucií Kolaříkovou dozvíte

  • Kdy dochází k tvorbě identity
  • Jak naučit míšené děti pozitivně vnímat svoji odlišnost
  • Jak řešit s míšenými dětmi barvu jejich kůže
  • Jak vychovávat míšené děti, když jeden z rodičů chybí
  • Mnohé další

Podcast Tvorba identity vol.2: Rozhovor s psycholožkou Lucií Kolaříkovou můžete poslouchat i na dalších podcastových platformách jako Podbean, Spotify, Apple podcasts, Google podcasts či České podcasty. Nezapomeňte mi zanechat reakci a poprosím o sdílení s vašimi známými. Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích a přihlásíte se k odběru mého měsíčního newsletteru.

Please follow and like us:

Jeden komentář

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá