Posvátný les
Africké povídky,  Podcast

Posvátý les krále Kpassé, Ouidah a Chrám hadů

Slyšeli jste už o magickém městě Ouidah, které je kromě neslavně proslulého obchodu s černošskými otroky známé i díky Posvátnému lesu krále Kpassé a Chrámu hadů? Právě král Kpassé se dle beninské legendy údajně proměnil ve strom, když utíkal, před nepřáteli z říše Dahomey. Je také známo, že byl před svojí proměnou chráněn lesními hady, kterým později obyvatelé Ouidah vystavěli chrám.

V této epizodě vyprávím o této legendě a popisuji, co jsem sama ve městě Ouidah zažila.

Další epizoda pokračuje ZDE.

Poslouchat můžete i na Pobean, Spotify či iTunes. Stačí pouze vyhledat Máma z Afriky.

Přeji pěkný poslech :-).

Please follow and like us:

Jeden komentář

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá