Africké kuriozity,  Podcast

Ženská obřízka

Co je to ženská obřízka? Jak se praktikuje? Kde se praktikuje? Proč se praktikuje? To jsou otázky, které budu řešit v této epizodě.

Dozvíte se, jak moc je tradice spjata s praktikováním ženské obřízky, proč je tak těžké ji vymýtit a proč ji ženy samy vyžadují.

Dále doporučuji shlédnout i velice inspirativní video o senegalské aktivistce proti FGM Fatou Diatta.

Pro poslech dalšího podcastu pokračujte ZDE.

Téma ženská obřízka velice náročné na pojmutí a vysvětlení můžete poslouchat tu na mém blogu, či dál v aplikacích Podbean, Google Podcasty, Spotify, iTunes či České podcasty.

Please follow and like us:

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá