Bella a Chris

Bella a Chris jsou jednovaječná dvojčata afro-evropského původu, která bez sebe nedají ani ránu. Narodila se před šesti lety a za tu dobu dokázala svým rodičům obrátit život naruby. Ač jsou pověstní svoji nezkrotnou energií a překypují touhou poznávat svět, tak jsou přeci jenom v určitých věcech odlišní.

Bella

Bella
Bella

Bella je velice společenská a komunikativní. Již ve svých šesti letech mluví plynule česky jako maminka, francouzsky jako tatínek a anglicky. To, že umí tolik jazyků jí také umožňuje velké množství knih, které její vrstevníci číst nemohou. Ráda pak vypráví kamarádkám příběhy, které mimo jí, nikdo jiný nezná. Mimo četbu má Bella ráda tanec a psaní.

Ráda se odlišuje od ostatních a má svůj vlastní styl. Nejvíce je však pyšná na svoje krásně kudrnaté havraní vlasy. Mluví o sobě jako o vlasové víle a věří, že její vlasy mají nadpřirozenou sílu. Ne každému ale dovolí, aby na její vlasy sahal. Často ji tedy můžete spatřit v pozici s rukou v bok doplněnou o frázi: ” Na mé vlasy nesahej! “

Chris

Chris
Chris

Chris je také společenský, nicméně nejradši si hraje se svoji sestrou. Baví ho hra na schovávanou, lezení po stromech, tvoření bunkrů či si jen tak hraje s autíčky. Školu bere jako povinost a nechápe, co na ní má Bella ráda. Často tedy dělá úkoly s ní a snaží se opsat co se dá.

V čem však Chris opravdu vyniká je sport. Jde mu opravdu vše. Nejradši má ale běh, tanec a karate, kterému ho učí jeho tatínek. Říká o sobě, že jednou bude známý karatista a za vydělané peníze postaví mamince obrovský dům se zahradou. Je to veliký snílek. Jeho blíbenou větou je: ” Já vím, že jsem roztomilý. “

***

Chceš mít Bellu a Chrise i u sebe doma? Chceš obohatit dětský svět hraček o nové multikulturní hrdiny? Mrkni tedy na můj E-shop s dotekem Afriky a vyber si z nabídky, co se ti líbí :-). Budu moc ráda, když svým nákupem podpoříš diverzitu českého trhu.