Přírodní kosmetika

Krém na suché ruce s bambuckým máslem

Trpíte na suché ruce a ještě jste nenašli ten pravý krém, který by vám opravdu sednul? Věřte, že s TAMA krémy na suché ruce s bambuckým máslem rozhodně nešlápnete vedle. Co je v nich tak výjimečného, že jsou po nich ruce hebké, jemné a hlavně HYDRATOVANÉ? To se vše dozvíte ve článku Krém na suché ruce s bambuckým máslem.

Tajemství tkví ve složení

Jistě znáte mnoho krémů a mlék, které se pyšní tím, že mají ve složení bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, různé esenciální oleje, atd. Víte však v jakém množství jsou v krému zastoupeny. Asi ne. Jedno je však pravděpodobné. Ne moc ve velkém.

Krémy TAMA jsou typické pro svůj základ v bambuckém másle (o jeho účincích se můžete dozvědět zde). Tím základem myslím to, že právě bambucké máslo tvoří největší procento všech obsažených složek. Jak to poznáte? Jednoduše. Obyčejný krém na ruce je dosti tekutý. TAMA krém jde již trochu ztuha vymáčknout z tuby a při roztírání je cítit, že je hutnější. Je to dáno tuhou konzistencí pravého bambuckého másla.

Bambucké máslo

Kromě bambuckého másla jsou v krémech, které nabízím, obsaženy následující složky: pačuli, bergamot, růže, jasmín či levandule.

Účinky krémů

  • Hydratují a vyživují
  • Zjemňují pokožku
  • Revitalizují
  • Zbavují pocitu suchých rukou
  • Ochrana proti omrzlinám

Krémy jsou vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům.

Krémy TAMA můžete zakoupit na e-shopu S dotekem Afriky ZDE.

Please follow and like us:

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá