Přírodní kosmetika

Krém na suché ruce s bambuckým máslem

Trpíte na suché ruce a ještě jste nenašli ten pravý krém, který by vám opravdu sednul? Věřte, že s TAMA krémy na suché ruce s bambuckým máslem rozhodně nešlápnete vedle. Co je v nich tak výjimečného, že jsou po nich ruce hebké, jemné a hlavně HYDRATOVANÉ? To se vše dozvíte ve článku Krém na suché ruce s bambuckým máslem.

Tajemství tkví ve složení

Jistě znáte mnoho krémů a mlék, které se pyšní tím, že mají ve složení bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, různé esenciální oleje, atd. Víte však v jakém množství jsou v krému zastoupeny. Asi ne. Jedno je však pravděpodobné. Ne moc ve velkém.

Krémy TAMA jsou typické pro svůj základ v bambuckém másle (o jeho účincích se můžete dozvědět zde). Tím základem myslím to, že právě bambucké máslo tvoří největší procento všech obsažených složek. Jak to poznáte? Jednoduše. Obyčejný krém na ruce je dosti tekutý. TAMA krém jde již trochu ztuha vymáčknout z tuby a při roztírání je cítit, že je hutnější. Je to dáno tuhou konzistencí pravého bambuckého másla.

Bambucké máslo

Kromě bambuckého másla jsou v krémech, které nabízím, obsaženy následující složky: pačuli, bergamot, růže, jasmín či levandule.

Účinky krémů

  • Hydratují a vyživují
  • Zjemňují pokožku
  • Revitalizují
  • Zbavují pocitu suchých rukou
  • Ochrana proti omrzlinám

Krémy jsou vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům.

Krémy TAMA můžete zakoupit na e-shopu S dotekem Afriky ZDE.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *