Motivace,  Podcast,  V roli mámy,  Životní příběh

Můj potrat v Africe a snaha o spirituální záchranu těhotenství

Velice emotivní díl o tom, jak jsem v Africe prodělala potrat a jak jsme se s manželem těhotenství snažili zachránit. O tom, jak jsem se s tím vyrovnala a jak jsem přijala ránu osudu. Tento díl Můj potrat v Africe a snaha o tradiční záchranu těhotenství je věnovaný všem ženám, které si podobnou situací musely projít. 

Co se v dílu dozvíte

Jak jsem se o špatně se vyvíjejícím se těhotenství dozvěděla.

Jak jsme zprávu s manželem přijali.

Jak jsme se těhotenství snažili zachránít spirituálně.

Jak proběhl potrat

Jak jsem se s tím vyrovnala

***

Líbil se vám díl podcastu? Budu moc ráda, když mu dáte like nebo zanecháte komentář v aplikaci iTunes. Dále budu ráda za sdílení mezi své známé. Podcast můžete poslouchat i v aplikaci Podbean, České podcasty, iTunes, Google podcasts, aj. V poslechu mých podcastů pokračujte ZDE.

Please follow and like us:

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá