Multikulturní partnerství,  Podcast,  Životní příběh

Africká svatba, povinné věno a polygamie vs monogamie

V dnešním díle vám povyprávím o mém zasnoubení a svatbě, která proběhla v Togu.

Jaké jsou tradice ohledně svatby v Togu? 

Dávají se stále krávy a jiný dobytek jako věno?

Jakou roli hrale věno v manželském svazku?

Zajímá vás jak je to s polygamií v Togu?

Pusťte si tedy tento díl a vše se dozvíte.

….

Líbil se vám díl podcastu? Budu moc ráda, když mu dáte like nebo zanecháte komentář v aplikaci iTunes. Dále budu ráda za sdílení mezi své známé. Podcast můžete poslouchat i v aplikaci Podbean, České podcasty, iTunes, Google podcasts, aj. V poslechu mých podcastů pokračujte ZDE.

Please follow and like us:

2 komentáře

 • Fishanda

  Ahoj, super!! Ikdyz jsem taky dost časově vytížena asi tě začnu sledovat a budu srovnávat, mám muže z nigérie a 2 dcerky s ním. Líbí se mi jak to máš v hlavě srovnane, jsi můj vzor … mám otázku, jak zvládáš jejich temperament, rozdílné názory, “vášnivé” diskuze, hádky ? Držte se, čawky Andrea

  • admin

   Ahoj Andreo,

   Super, že jsi na můj web narazila 🙂

   Na tvoji otázku ti odpovím asi takto, já jsem temperamentnější a hádavější než můj manžel.
   Manžel je kliďas a introvert. Nerad se hádá.
   Takže by ses měla asi spíše zeptat jeho, jak zvládá temperamentní a hádavou Češku :-D.

   Moc zdravím a ať se vám jako rodině daří!

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá