Péče o kudrnaté vlasy

Afro poradna s Markét

Máte kudrnaté, nepoddajné afro vlasy? Nebo máte doma potomka, který takový typ vlasů vlastní? Nevíte si s jejich úpravou rady a nejradši byste vlasy ostříhala? Než se k takovému hrůznému činu odhodláte, tak se prosím mrkněte na stránku Péče o kudrnaté vlasy a když ani to nepomůže, tak se zastavte v naší Afro poradně, kde vám s úpravou a péčí o afro vlasy pomůže naše Markét.

Chcete poradit telefonicky? Volejte Kristýně na 607 130 096 ve všední dny od 13-15 h.

Markétu můžete kontaktovat níže v kontaktním formuláři či přes mail poradna.mamazafriky@gmail.com, kde heslem předmětu bude: PÉČE O AFRO.

Reference na poradnu najdete v patičce stránky či mrkněte na videa na mém IGTV.

Please follow and like us:

Zanechte odpověď

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme. Please follow and like us:

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!! Please follow and like us:

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️ Please follow and like us:

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji! Please follow and like us:

Lenka E. Černá