Macramé

Macramé neboli drhání, je ručně vyráběná dekorace z přírodních látek. K tvorbě se využívá principu uzlíkování, čímž dochází k tvorbě jednotlivých vzorů. K výrobě se nepoužívají háčky ani jehly. Název macramé pochází z arabštiny.

K výrobě macramé používáme 100 % bavlnu a přírodní vyschlé a opracované dřevo.

Pro barvení bavlny používáme přírodní látky jako káva, řepa, kurkuma a další suroviny.

Každý dekorativní prvek, který nabízím, je jedinečný a vyrobený s velikou péčí. Snažíme se vyrábět více různorodých dekorací než pár kopií, čímž zaručím, že se ve vašem boho koutku nachází vzor, který nikdo jiný nemá. Nicméně, kdyby se vám líbil vzor, který je již vyprodaný, tak milerádi na vaše přání vyrobíme znovu.

Recenze

Shea máslo krásně voní, snadno se roztírá a syn má po něm viditelně lepší pokožku. Afro vlásky to samé, jen se to nesmí s tím máslem přehnat, vlasy mu takto voněli dva dny. Až nám dojde, určitě znovu koupíme.

Kristýna

Můj syn velmi trpěl na suchou pokožku a od té doby co jsme začli používat tento produkt tak už suchou pokožku nemáme a na vlásky a na úpravu vlasů za nás top !! Určitě už budeme kupovat jen tento produkt velmi doporučuji!!!

Dorotea

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Markétě Jelenové. Tuto paní jsme potkala na Facebooku ve skupině , která řeší kudrnaté vlasy. Žádala jsem o pomoc , protože jsem již nevěděla kudy kam. Markéta mi poradila přípravky, postupy a navrhla možná řešení mého problémů. Vybrala se mnou přípravky , které se hodí pro me jemné vlasy a trpělivě pomáhala s výběrem. Místo abych připravky přikupovala jeden za druhým zaměřily jsem se na přípravky , které se na mou hřívu hodí. 😀. Začínám novou cestu a začíná se dařit. Nyní mi Markéta pomáhá s výběrem dalších pomocníků a já se těším z její přízně. Co víc dodat. Doporučuji ♥️❤️♥️

Šárka H.

Perfektní konzultace formou webináře na téma afro vlasů. Děkuji!

Lenka E. Černá